در حاشيه سفر دکتر به مشهد مقدس

¤ دكتر احمدي نژاد كه با هواپيماي مسافربري عادي به مشهد سفر كرد و بدون تشريفات و از گيت مسافران وارد شد، هنگام ورود رئيس جمهور منتخب ملت ايران به پايانه عادي فرودگاه مشهد، مردم و مسافران با شعار «صلي علي محمد - بوي رجايي آمد» به گرمي از احمدي نژاد استقبال كردند.
¤ دكتر محمود احمدي نژاد با حضور در ميان مردم پس از عبور از صحن آزادي در بين انبوه جمعيت، ضريح مطهر امام رضا (ع) را زيارت كرد.
¤ احمدي نژاد قبل از حضور در جايگاه به مدت 20 دقيقه در صحن جمهوري اسلامي در جمع زائران حرم مطهر قرار گرفت و با مردم به گفت وگو پرداخت كه در اين وضعيت محافظان رئيس جمهور منتخب قادر به كنترل جمعيت نبودند.
¤ حضور ناگهاني رئيس جمهور منتخب در جايگاه، جمعيت را به وجد و هيجان آورد و جمعيت انبوه حاضر در مراسم سخنراني با شعار «صلي علي محمد - بوي رجايي آمد» و «ابوالفضل علمدار - احمدي را نگهدار» از رئيس جمهور منتخب به گرمي استقبال كردند.
¤ هنگامي كه مردم شعار «حسين حسين شعار ماست - شهادت افتخار ماست» را سر دادند احمدي نژاد، آنها را همراهي كرد.
¤ قبل از شروع سخنراني رئيس جمهور منتخب ملت ايران، باران نسبتاً شديدي شروع شد و جمعيت را كه در فضاي باز بودند به طور كامل در برگرفت و فرشهايي كه در صحن جامع رضوي مفروش شده بود خيس شدند. به دنبال اين مسئله احمدي نژاد در ابتداي سخنان خود با اشاره به بارش باران براي ادامه سخنراني از مردم نظر خواست و پس از شنيدن پاسخ مثبت و يكپارچه مردم، سخنراني خود را آغاز كرد.
¤ وقتي كه رئيس جمهور منتخب، مواضع ايران را درباره مسئله انرژي هسته اي مطرح كرد مردم با شعار «انرژي هسته اي - حق مسلم ماست» نظرات وي را تأييد كردند.

منبع : کيهان

 

/ 6 نظر / 12 بازدید
...

ایول... شروع خوبی بود دکتر جون

محمد

موفقيت دكتر ارزوي قبلي ماست شايد ايشان بتواند براي اين مردم عزيز و از جانگذشته طرح نوئي در اندازد و بنياد هر چي زالو صفته براندازد.

رضا

بسمه تعالي...سلام...وبلاگ جالبي داريد ...ان شاالله كه خدا نگه دار اين عزيز باشد.التماس دعا

salam

ببخشيد ما که دستمون از ريش و پشم دکتر کوتاهست. شما يه لطفی کنيد و يه حالی به ريش اين بدبخت بديد!!

مخبر كذاب

چرا ديگه پيداتون نيست؟ خودتون هم فهميدين که ايشون انگار تو زرد از آب در اومدن . و همه و همه شعاری بيش نبود؟

اصلاح طلب تير

عشق است اصلاحات خاتمی...تو همين ۴ سال ما جوانان نمي ذاريم دکی دوباره رای بياره.