دوباره یا علی مدد

سلام.
 سلام به همه اونهایی که 4 سال پیش با ما همگام بودن. همه کسایی که همت کردن تا سوم تیر تبدیل به حماسه بشه. همه کسانی که این مدت به وبلاگ سر میزدن و اما میدیدن نه! خبری نیست که نیست! وبلاگ به روز نشده!

قالب وبلاگ هم که به کلی خراب شده و عکس هاش بالا نمیاد! اما همش تقصیر این سایت ripway  هست. چون ما عکسهامون رو اونجا آپلود میکردیم و اون بزرگواران هم زحمت کشیدن و یوزر ما رو به دلیل عدم فعالیت حذف کردن!

راستش ما خودمون هم خیلی وقت بود به اینجا سر نزده بودیم و با کلی دردسر تونستیم پسورد این وبلاگ رو پیدا کنیم.

اما چرا ما دوباره برگشتیم و تا به حال کجا بودیم؟

این سوالی هست که شاید خیلی ها بخوان جوابش رو بدونن. احتمالا خیلی ها فکر میکنن که بعد از انتخابات ما کار رو تموم شده دونستیم و به خاطر همین کرکره وبلاگ رو پایین کشیدیم.
اما واقعا حقیقت این نیست. ما خیلی دلمون میخواست که این وبلاگ به روز بمونه و حتی بعد از انتخابات یک پست هم نوشته شد.
اما زمان این فرصت رو به ما نداد. همه بچه هایی که شب و روزشون رو تو ستاد گذاشته بودن، بعد از انتخابات باید میرفتن دنبال کار و زندگی خودشون. چون زندگی خرج داره! و این قانون ( که زندگی خرج داره) باعث شد بچه ها دنبال کار و کاسبی خودشون برن و عملا وقتی به روز کردن نمونه.
یکی بقالی خودش رو باز کرد، یکی کرکرده نونوایی خودش رو بالا کشید، یکی رفت سراغ دفتر کارش، یکی مطبش رو باز کرد... به هر حال باید زندگی عادی شروع میشد.

اما میخوایم دوباره همه دور هم جمع بشیم، چون میخوایم دوباره حماسه بسازیم.

منتظرتون هستیم ...برای حماسه ای دیگر

راستی! قول میدیم قالب رو هم دوباره بازسازی کنیم!لبخند

/ 4 نظر / 16 بازدید
شس

خیلی رو دارین

بیزن

بابا خیلی رو دارین تو 4 سال چه کار کردین

اسداللهی

من دوره گذشته با تمام وجود درستاد کمک کردم. از جیب خود هم گذاشتم. اما فهمیدم که اقای عسگری و ژور مظاهری وحاجی فقط به فکر منافع خود بودند وبس 0966710153

اسداللهی

من دوره گذشته با تمام وجود درستاد کمک کردم. از جیب خود هم گذاشتم. اما فهمیدم که اقای عسگری و پورمظاهری وحاجی فقط به فکر منافع خود بودند وبس 0966710153