بسم الله الرحمن الرحيم

اندر احوالات ستاد کرج ...!!!

مدتيست که به علت کارهای اجرايی ستاد ٬ نتونستيم که سری به شبکه بزنيم و وبلاگ را آپديت کنيم . ولی گفتنی ها زياده و ما هم ميريم سر اصل مطالب :

  • قبل از همه چيز تلفن و آدرس ستاد مرکزی را مينويسيم تا بتونيد با ما ارتباط بگيريد :

 کرج ٬ چهارراه طالقانی ٬ جنب اداره پست ٬ ساختمان اميد ٬ طبقه هفتم . تلفن : ۲۲۳۳۰۴۱- ۲۲۵۲۶۴۵

  • در مورد عملکرد ستاد هم گفتنی ها زياد است . به لطف خدا مکانهای مختلفی جهت ستاد مردمی در کرج در نظر گرفته شده که با داغتر شدن انتخابات فعاليتهاشان نيز بيشتر خواهد شد .
  • اصلی ترين برنامه ريزی فعلی ستاد ٬ بر روی سی دی های سخنرانی دکتر است . با توجه به اينکه برنامه دکتر برای تبليغات بر محور کار بر روی دل مردم است و با اطلاع از اينکه سخنرانی های دکتر بسيار تاثير گذار ميباشد ٬ سعی نموده ايم تا با تکثير سی دی ٬ بر دل مردم نفوذ کنيم و به ياری خداوند متعال موفق خواهيم شد .ان شا الله .
  • روز سه شنبه ۹/۳/۸۴ ساعت ۹ شب ٬ جلسه ای با سخنرانی دکتر رامين ٬ استاد حوزه و دانشگاه برگزار گرديد که حضور چشمگير همکاران ستاد در اين جلسه باعث دلگرمی بود .
  • مشکلات مالی در ستادهای دکتر در تمام کشور وجود دارد ولی حرکت های خودجوش و گاها با امکانات کم مردم ٬ هم دلگرم کننده و هم تاثير گذار تر از حرکت های ستادهای چند ميلياردی دوستان!!! ديگر است . به قول دکتر ( اگر کسی با خط خود نوشته ای بنويسد و بر شيشه مغازه خود نصب کند ٬ چون از دل بر آمده است به اندازه هزاران پلاکارد رنگی تاثير گذار خواهد بود ) ...... کسی داربست را تقبل ميکند و کسی چند متر پارچه و شايد مقداری رنگ . ديگری مغازه ای دارد و آن يکی ٬ يک واحد در يک آپارتمان . بعضی هم در حد توان سی دی رايت ميکنند . بعضی خطاطی ميکند و بعضی حاضرند و... و خلاصه کار روی زمين نمی ماند .
  • انرژی بچه ها تمام ناشدنی است . ما به ستاد بقيه کانديداها هم سر زدیم و هرگز چنين توانی را در بين آنها نديدم . با اينکه نهار و شام انرژی زای!!! آنها جوجه کباب است و برای بچه های ما تکه نانی و شايد پنيری . دولت کم هزينه از همين جا شروع ميشود . بسياری صرفه جويی ها انجام ميشود تا بتوان مثلا با پول آن چند سی دی رايت کرد و به دل مردم فرستاد .

اين وضعيت ستاد بسيار با صفا ٬ صميمانه و دلگرم کننده است . ان شا الله که بتوانيم دل مردم را به جای چشمشان تسخير کنيم و (((تپه را بگيريم و به دست بوس آقا برويم)))

/ 17 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کمک به رهبری

Www.iahoseinu.persianblog.ir ستاد عشق مردم به کمک به رهبری با انتخاب احمدی نژاد

مهدی

سلام دوستان عزیز من بچه هشتگرد هستم می خواستم اگه اجازه بدید از مطالب و عکسهای شما تو وبلاگی که برای دکتر راه انداختم استفاده کنم اگه کمکم کنید متشکر میشم

مهدی

سلام عالی جنابان رئيس روسای کرج عزيز يه سر ميزنی ببينی چطور شده مشکلاتشو بهم بگی يه کارهايی روش انجام دادم باقی انشاء الله شب قربون شما ...

مشتاق

ان شاء الله سايه يک رييس جمهور متعهد مثل دکتر احمدی نژاد روی سر مملکت بيفته

خادم

سلام...زيبا کار کرده ايد. اجرکم عندالله... برخی دیدگاه های دکتر را در http://dady.blogfa.com می توانید ببینید.

رامین تنها

سلام خسته نباشيد من يکی از اهالی شهرک وردآورد هستم شما هيچ تبليغاتی در شهرم ما انجام نداده ايد من خودم حاضرم هرطور که باشه تبليغات کنم فقط شما اگه چند تا پستر هم بفرستيد ... من حاضرم کم کنم با من تماس بگيريد

ایران

سلام / دوست عزیز ما هم به طور گسترده و فعال از آقای دکتر احمدی نژاد حمایت کردیم به وبلاگ ما هم سر بزن و در نظرسنجی سمت راست وبلاگ نیز شرکت کن. یا علی http://ahmadi-nezhad.bigestblog.com

Amin

سلام . اين وبلاگ http://ahmadinejad.parsiblog.com/ که لينک کردين . وقتی داره وبلاگ لود ميشه اينترنت ارور ميده . چند بار امتحان کردم . لطفا پيگيری کنيد.

noonoosh

jamesh konin baba!!!!!!ah ah ah